top of page

СИРОВАРНЯ

ГАРБУЗОВИЙ РАЙ

Споживачі часто ставили власникам запитання – "чому сироварня носить назву, пов'язану з гарбузом?" 

 

Ця історія почалась набагато раніше, ніж крафтові сири з'явилися на полицях Сільпо чи в звичайних продуктових крамницях. Спочатку справді був "Гарбуз" –  малий, кудлатий та чотирилапий. Це той приємний випадок, коли в основі створення бренду та його візуального стилю лежить реальний герой – улюбленець всієї родини, котра по-справжньому живе своєю справою. Жити між люблячими людьми на невеличкій фермі в мальовничій місцині, подалі від шумного міста, стрибати від радості, коли прибула свіжа партія фермерського молока, першим бігти та вологим щасливим носом відчиняти двері сироварні – це справжній Гарбузовий рай. Ми ж доклали зусиль, аби ви його побачили саме таким, розгортаючи пакування та смакуючи його в дома чи в одному із закладів України.

Логотип
Існуючий логотип не відповідав вимогам ринку, тому спочатку ми зосередились на ребрендингу. В основу нового логотипу лягли сімейні цінності та сюжет щасливих буднів на фермі. Гарбуз, що займає центральне місце в логотипі, водночас і є самою сироварнею, що знаходиться у горбистій частині села Мильчиці. 

Дизайн упаковки

Замовник готувався до входу своєї продукції до всеукраїнської мережі супермаркетів Сільпо. Тому, виникла потреба у власному цікавому, але водночас адаптивному дизайні упаковки, оскільки асортимент та об'єм поставки сиру часто змінювався. Розробили дизайн етикеток для пластикової тари та окремо брендований папір та етикетки для пакування індивідуальних замовлень.

 

Рекламні матеріали

На базі проведеної фотосесії у сироварні, ми створили матеріали для всієї рекламної кампанії. В темі фотозйомки використовувалась ідея атмосфери казкового місця, де народжується 100% крафтовий продукт.

Матеріали з фотосесії були використані для наповнення соцмереж та розробки сайту, для рекламних буклетів з продукцією та рекламних площ в місцях збуту.

Відео матеріали
Для максимально ефективного контакту із споживачем в соцмережах та безпосередньо в місцях продажу ми створили промо-ролик, який показує етапи створення продукту: підготовка сировини, переробка молока, формування сиру, дозрівання та, найголовніше – крафтове виробництво. Окрім того, в ролику присутня тема культури споживання продукту. 
З відзнятого матеріалу ми створили 5-ть коротких відео для промо-кампанії загалом.


 

 

bottom of page