top of page

PIZZA

CELENTANO

У кожного з нас є власний гастрономічний досвід, але ми переконані, що першим він був в одному із закладів мережі Pizza Celentano по Україні. У когось він викликав прихильність та бажання стати постійним гостем, у когось – відкрити власну успішну піцерію. 
Перше свято, перший ресторан, перша піца, перша франчайзингова мережа. Складно бути першим в Україні протягом 21 року, оскільки потрібно завжди йти по переду всіх та вирізнятись у всьому. Не виключенням є і комунікація бренду, котра має бути ефективною та якісною для усіх закладів мережі.

Соцмережі

Бренд Pizza Celentano отримав два типи контент стратегії та комунікації: для гостей та для франчайзі. 

В основі комунікації для гостей лежить контент, в котрому бренд проживає частину життя разом з гостем де б він не був і чим би не займався. Більшість цільової аудиторії бренду потрапляють в категорію покоління 90-х, котрі відвідували піцерію ще юними, а зараз вони приходять до неї зі своїми дітьми. Тому, у візуальну композицію постів ми вирішили додати елементи-символи, котрі можуть об'єднати інтереси народжених в 90-х, 2000-х і далі. Всіх їх об'єднує єдине - перший досвід у всьому, зокрема і у піці.
Ми детально проаналізували комунікацію конкурентів, а також – інтереси існуючої аудиторії.

Ми прийняли рішення оптимізувати частоту виходу контенту (скоротили кількість постів від 25-ти в місяць до 10-ти) та зробити їх  візуально максимально якісними. Крім того, кожен пост стосувався конкретної події в мережі та мав корисний зміст. Для кожного поста індивідуально визначалась цільова аудіторія та мета таргету. Загалом для системи просування постів мережі було розроблено стратегію змішаного таргетування на охоплення та на конверсію з низькою середньою вартістю реклами. Таким чином, нам вдалось оптимізувати рекламний бюджет так, щоб одночасно збільшувати охоплення та кількість підписників на сторінках і таргетувати корисні пропозиції на відвідувачів сайтів мережі.
В сайти мережі, зокрема локальної доставки, були прописані інструменти FB Pixel, що дало можливість оптимізовувати рекламні пропозиції та комунікувати з "живою" аудиторією.

У ві​зуальній частині для кожної публікації ми детально продумуємо кожен кадр чи дизайн, щоб побачити взаємодію з підписником.

bottom of page