top of page

KILISHKOVA

БАР

Кілішкова - це демократичний міський бар.
"Місце, де вас не засудять за те, що ви не знаєте різниці між Пеніциліном та Сайд-каром".

Цей бар про зрозумілі та локальні напої: наливки та настоянки, гранатовий глінтвейн та справжній Львівський пунш.

 

При створенні цього візуального концепту та назви наша команда зосередилась на найголовнішому - позиціювання ще одного бару в самому центрі туристичного міста. Що б це мало бути і чому саме сюди має зайти бродячий містом турист, що могло б зацікавити мешканця міста завітати сюди з друзями чи гістьми з інших міст?

 

Неймінг
Оскільки Львів вдосталь переповнений закладами харчування та барами зокрема, ми поставили собі за мету створити назву, котра одночасно буде легкою для вимови та пам'яті, а також одразу передаватиме зміст та атмосферу закладу. Також нам було важливо, щоб назва була зрозумілою і місцевим мешканцям, і туристам з України та Польщі. 

Оскільки для локації був обраний формат бару, але без претензії на складні коктейлі, а більше з орієнтацією на прості алкогольні напої в розмірі - 50-ти та 100 мл у широкому асортименті, ми вирішили ядро назви прив'язати до посуду, в якому подавалися такого роду напої вже більше 100-та років у Львові. Мова йде про "кілішок". Так з'явилася "Кілішкова" та її англомовна версія "Kilishkova".
 

Логотип
Основною дійовою особою на логотипі є веселий власник бару Францішек Кілішек, який ще до знайомства кличе вас випити з ним кілішок львівського пуншу чи наливки. Видно, в нього чимало гостей, бо комусь на сьогодні вже достатньо хмелю. Характер логотипу розв'язний, але не архаїчний, завдяки шрифту вдалося поєднати ретро з сьогоденням.

 

Дизайн упаковки

Розробка етикетки для серії наливок продовжила ідею еклектики у виконанні, саме тому графічний келих з рук Францішка наповнений фото-зображенням ягід, що ідентифікують смак. Оскільки замовником використовувалась типова масмаркет пляшка, ми вирішили розробити етикетку у великому розмірі, аби вона покривала собою значну частину площі, тим самим виділивши її з поміж таких самих пляшок у конкурентів.

Соцмережі
Для сторінок в Facebook та Instagram була проведена сюжетна фотосесія із барменами та продукцією. В кадрі та комунікації передано максимум вечірньої атмосфери старого міста. "Кілішкова - серце Львова". 

 

bottom of page